تعمیرات لپ تاپ


تعمیرات لپ تاپ

تعمیرات لپ تاپ از جمله تعمیرات تخصصی محسوب می گردد که انجام آن نیازمند حضور کارشناسان آشنا به علم الکترونیک ، سخت افزار و نرم افزار است. نمایندگی تعمیر لپ تاپ درشرکت ریزکاران ، برای جذب متخصصین کارشناس خبره تمامی تلاش خود را به کار گرفته است . کارشناسان این مرکز پس از گذراندن آزمون های علمی برای فعالیت در این مرکز برگزیده شده اند . از این رو کادرفنی این مجموعه توانایی برطرف کردن تمامی مشکلاتی که ممکن است برای این دستگاه ارتباطی پیش آید را دارند .

همانطور که می دانید به دلیل قابل حمل بودن لپ تاپ ، احتمال بروز آسیب های زیادی در آن وجود دارد . لازم به ذکر است ، کادر پس از انجام تعمیرات لپ تاپ نکاتی را جهت نگهداری بهتر این دستگاه به مشتریان گوشزد می نمایند . مدیریت این مرکز ، همواره دو اصل مشتری مداری و احترام به حقوق مشتریان را سرلوحه ی اهداف خود و مجموعه قرار داده است . واحدهای مختلف تعمیرات لپ تاپ در شرکت ریزکاران ، از کارگاه هایی تشکیل شده است که تمامی خدمات مربوط به رفع ایراد این دستگاه را برای تمامی برندهای معتبر ارائه می نماید . امروزه کمپانی های متعددی به تولید این دستگاه مشغول هستند . این مرکز به ارائه ی تمامی خدمات تعمیر مربوط به مدل های مختلف لپ تاپ مبادرت می ورزد .

 

تعمیر کارت گرافیک لپ تاپ

خرابی‌های پیش آمده در کارت گرافیک لپ تاپ منجر به بروز اشکال در تصاویر صفحه نمایش لپ تاپ خواهد شد. بنابراین کارت گرافیک جزو آن دسته از قطعاتی است که در صورت بروز اشکال در تصاویر مانیتور لپ تاپ، صحت عملکرد آن می‌بایست مورد بررسی قرار گیرد.

نبود تصویر در مانیتور، وجود خطوط راه راه عمودی از بالا به پایین در مانیتور، خاموش شدن مانیتور، کند شدن تصویر لپ تاپ و مواردی از این دست برخی از علائمی هستند که در صورت مشاهده آنها می‌توان پی به بروز خرابی در کارت گرافیک لپ تاپ برد. خرابی کارت گرافیک لپ‌تاپ به هر دلیل که اتفاق افتاده باشد مهم‌ترین نکته در مورد آن، طی صحیح مراحل عیب‌یابی و تعمیر آن توسط کارشناسان متخصص است.

تعمیر کارت گرافیک لپ تاپ یکی دیگر از خدمات ارائه شده در مرکز تخصصی تعمیرات لپ تاپ است. متقاضیان این سرویس می توانند پس از مراجعه به مرکز تخصصی تعمیرات لپ تاپ و حضور در پارت تخصصی مربوطه، خدمات مورد نیاز خویش را دریافت نمایند.

تعویض ال سی دی لپ تاپ

تعویض ال سی دی لپ تاپ پس از تشخیص خرابی ال سی دی انجام می گردد. عموماً تشخیص اینکه ال سی دی لپ تاپ نیاز به تعویض کامل یا تعمیر جزیی دارد با استفاده از یک مانیتور خارجی صورت می گیرد. برای این کار می توان لپتاپ را به یک مانیتور خارجی از طریق پورت VGA لپتاپ متصل کرد. اگر لپتاپ شروع به کار کرد و مانیتور وصل شده به آن روشن شد بدان معناست که مشکل تنها مربوط به صفحه نمایش است و بنابراین باید صفحه نمایش را با LCD جدید جایگزین کرد. اگر صفحه نمایش لپتاپ مشکی باقی ماند و یک تصویر کم‌نور در LCD لپتاپ مشاهده شد ممکن است اینورتر لپتاپ خراب باشد که به آسانی قابل جایگزینی است. اگر خطوط مواج در صفحه نمایش خارجی نشان داده می‌شود احتمالا مشکل مربوط به مادربرد ‌باشد. اشکالات و سرویس های مربوط به مادربرد می بایست توسط متخصصان و تعمیرکاران تعمیر و تعویض ال سی دی لپ تاپ انجام شود و تا زمانی که مشکل رفع نشود صفحه نمایش کار نمی‌کند.

تعمیرات مادربرد لپ تاپ

خرابی مادربرد نشانه هایی دارد که با مشاهده آنها می توان فرض را بر خرابی این قطعه گذاشت و عیب یابی دستگاه را آغاز کرد. در صورت بروز نقص و خرابی در مادربرد لپ تاپ دو راهکار پیش روی ما وجود دارد که هردوی آن‌ها در مرکز تعمیرات لپ تاپ ارائه می‌گردد:

نخستین راه تعویض مادربرد لپ تاپ است که در صورت تشخیص کارشناسان -بر اینکه امکان تعمیر این قطعه وجود ندارد، انتخاب می شود و عملیات مورد نیاز جهت تعویض مادربرد لپ تاپ پس از کسب اجازه از صاحب دستگاه- آغاز می شود. در نمایندگی، آرشیوی جامع از مدل‌های گوناگون مادربرد فراهم شده است تا مشتریان گرامی بی‌هیچ ‌دغدغه و اتلاف وقت نسبت به خرید مدل مورد نیاز خود اقدام نمایند. در این بخش شما می‌توانید تنها با در اختیار داشتن نام و مدل مادربرد، این قطعه را با اطمینان از اصل و اورجینال بودن آن خریداری کنید.

دومین راه، تعمیر مادربرد لپ تاپ است که این کار، پس از بررسی دستگاه، شناسایی منشأ اشکال پیش آمده در آن و تشخیص نوع خرابی انجام می شود. برجسته ترین ویژگی مرکز تعمیرات لپ تاپ ضمانت خدماتی است که در این مرکز ارائه می گردد. این امر سبب شده خدمات ارائه شده تا حصول نتیجه نهایی ادامه داشته باشد و آنچه که مراجعان در پایان کار دریافت کنند، دستگاهی سالم و بی عیب و نقص باشد