تصویر

سیستم فروشگاه آنلاین

طراحی شده برای معرفی، تبلیغ و فروش کالا

توضیحات سیستم:

این سیستم یک فروشگاه اینترنتی است که در آن کاربران کالا یا خدمات خود را به صورت اینترنتی سفارش می دهند.در این سیستم علاوه بر امکانات اولیه ی فروشگاه امکانات پیشرفته ای نیز در نظر گرفته شده است که با توجه به این امکانات کاربران می توانند باصرف زمان کمتر خریدی مناسب و به صرفه داشته باشند. 

مهمترین ویژگی ها و امکانات:

توضیح برخی از قابلیت ها:

قابلیت اضافه نمودن امکانات جدید:

یکی از ویژگی های این سیستم این است که شما به سادگی می توانید فروشگاه خود را ارتقاء دهید و نیاز به طراحی مجدد سایت برای ارتقاء فروشگاه نیست. در حقیقت شما می توانید فروشگاه خود را  با این سیستم راه اندازی نموده و به تدریج امکانات اضافی و اختصاصی به پلن خود درخواست نمایید.

دسته بندی ها:

 .این سیستم به شما امکان ایجاد دسته بندی تا هر چند شاخه و زیر شاخه که نیاز دارید را می دهد و می توانید برای دسته بندی های خود کلمات کلیدی، توضیحات تعریف نمایید

 

محصولات:

در بخش محصولات قابلیت تعریف کلمات کلیدی برای اهداف سئو وجود دارد و همچنین می توانید برای محصول خود توضیحات اجمالی و کامل در نظر بگیرید. همچنین می توانید خصوصیات کامل محصول خود را از قبیل وزن و ابعاد و همچنین شرکت تولید کننده درج نمایید. امکان ایجاد فیلدهای جدید برای تعریف خصوصیات محصول وجود دارد و برای محصولات می توانید محصول زیر شاخه تعریف نمایید. قابلیت تعیین محصولات مرتبط نیز در نرم افزار وجود داشته و کاربران می توانید در نظر سنجی و رتبه دهی مربوط به هر یک از محصولات شرکت نمایند.

انبارداری:

این سیستم قابلیت موجودی انبار داشته و می توانید موجودی هر یک از محصولات خود را مشخص نموده و در سیستم کاهش و یا اتمام موجودی تصمیمات مختلفی را برای محصول مورد نظر اجرا نمایید.

سفارشات:

در قسمت مدیریت سایت بخشی به جهت گزارش گیری سفارشات و مدیریت آن وجود دارد که می توانید در آن سفارشات کاربران را بررسی نموده و وضعیت آن را مشخص و یا تغییر دهید. سیستم گزارش گیری در این بخش به صورت کامل تعبیه گردیده است.

نمایش محصولات:

قابلیت نمایش آخرین، جدیدترین، پر فروش و مهترین  و محبوبترین محصولات در سیستم وجود دارد و همچنین کاربران می توانند نحوه مرتب سازی لیست محصولات را با توجه به نیاز خود تعریف نمایند و بخش جستجوی مقدماتی نیز در فروشگاه وجود دارد.

 

جستجوی پیشرفته و فیلتر بر اساس دسته بندی:

سیستم جستجوی پیشرفته بر اساس دسته بندی این سیستم فروشگاهی بسیار قدرتمند می باشد و به شما این امکان را می دهد که در هر دسته بندی از وب سایت که قرار دارید بتوانید فیلدهای مختص آن دسته بندی را جستجو نمایید. به عنوان مثال در صورتی که در دسته بندی موبایل قرار دارید می توانید تعداد سیم کارت و سایر فیلدهای مربوط به موبایل مورد نظر خود را در بین موبایل های موجود جستجو نمایید و در صورتی که در بخش لپ تاپ هستید می توانید پردازنده و سایر فیلدهای اختصاصی مربوط به این دسته بندی را جستجو نمایید. این قابلیت وب سایت بسیار پیچیده می باشد و کنترل پنل کاملی برای آن در بخش مدیریت تعبیه شده است.

 

مقایسه محصولات:

این قابلیت به کاربر این امکان را می دهد که در هر دسته بندی از وب سایت بین دو یا تعداد بیشتر از محصولات مقایسه نماید تا کاربر بتواند با دید بهتری محصول مورد نظر خود را انتخاب نماید. همچنین این سیستم فیلدهای مختلف چند محصول را در مقابل هم قرار می دهد تا احتیاجی نباشد کاربر برای مقایسه بین دو محصول چند صفحه مختلف را مشاهده نماید.

 

افزودن به علاقه مندی ها:

این قابلیت به کاربر این امکان را می دهد تا بتواند محصولات مورد نظر خود را به علاقه مندی های خود اضافه نماید تا در صورتی که نیاز بود بتواند سریعا به آنها دسترسی یابد. همچنین در صورتی که کاربر وارد وب سایت شده باشد علاقه مندی های کاربر در ورودهای بعدی او نیز ذخیره می گردد و به این صورت می توانید به محصولات مورد نظر خود سریعتر دسترسی پیدا نماید.

 

پیشنهاد های ویژه:

این قابلیت این امکان را به کاربر می دهد تا بتواند تمام محصولات دارای تخفیف را با توجه به نیاز خود مشاهده کند.